💌 Bezpłatne szkolenie online "Strategia na 2023, dzięki której w końcu osiągniesz swoje cele" - 12 grudnia o 19:00. Zarezerwuj miejsce już DZIŚ!
 • E-booki
 • Workbooki

E-book ” Przewodnik po prokrastynacji. Jak zrobić DZISIAJ, a nie JUTRO, i wciąż mieć dużo wolnego”

57,00 

E-book Przewodnik po prokrastynacji. Jak robić DZISIAJ, a nie JUTRO, i wciąż mieć dużo wolnego to oparte o badania naukowe narzędzie, które krok po kroku pomoże Ci pokonać prokrastynację. Najpierw sprawdzisz, jaki jest Twój powód prokrastynacji, a potem dopasujesz do niego odpowiednie rozwiązania.

E-book Przewodnik po prokrastynacji. Jak zrobić DZISIAJ, a nie JUTRO, i wciąż mieć dużo wolnego to:

 

 • 64 strony wiedzy bez lania wody – proces pokonania prokrastynacji od zidentyfikowania powodu, aż do konkretnych rozwiązań

 • treść oparta o rzetelne badania naukowe, żadnych pseudo-naukowych rozwiązań

 • ćwiczenia, które pomogą Ci wdrożyć wiedzę w życie

 • techniki i sposoby dopasowane do tego, DLACZEGO prokrastynujesz

 • rekomendowane narzędzia, które wesprą Cię w pokonaniu prokrastynacji

 • 100% gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy bez zadawania pytań

7 opinii dla E-book ” Przewodnik po prokrastynacji. Jak zrobić DZISIAJ, a nie JUTRO, i wciąż mieć dużo wolnego”

 1. Marysia

  A poza tym: ten e-book jest w moim odczuciu megawartościowy! Już ten o celach mi się podobał, ale ten to sztos!

 2. Agnieszka

  Właśnie skończyłam czytać Twojego e-booka. Na wstępie chciałam Ci ogromnie pogratulować, jest świetny 🙂

  A o to co mi się podobało:
  – sama wartościowa treść, bez zbędnych zapychaczy. Definicja + sposoby działania,
  – dodawanie Twoich przemyśleń, komentarzy, przykładów. Przez to słyszałam Twój głos w swojej głowie i to mi dawało poczucie nawiązania kontaktu z czytelnikiem oraz parę razy się w myślach zaśmiałam po przeczytaniu jakiegoś zdania 😀 no i daje mi to poczucie, że jako ludzie często zmagamy się z tymi samymi problemami niechcenizmu 😀
  – miejsce na pracę własną. Tak jak napisałaś to nie chodzi o to, żeby przeczytać tego e-booka i od tak, nagle przestaniemy prokrastynować ale chodzi o to, żeby go przeczytać, zastanowić się nad tym co nam siedzi w głowie i sercu oraz żeby nad tym pracować. A wyznaczone miejsce świetnie się na to sprawdza 😉
  – forma graficzna, przyjemna dla oka. Mam wrażenie, że przez to tak “lekko” się czytało tego e-booka,

 3. Paweł

  Jeżeli chcesz załatwiać zadania jedno po drugim bez ociągania się to zapraszam do lektury. Książka Pauliny napisana bardzo rzetelnie i konkretnie oraz pozytywny humor autorki sprawia że świetnie się czyta 🙂 Polecam!

 4. Emilia

  jest mega! 🥰
  jestem mega wdzięczna za to że mam go w rękach i że mogę z niego korzystać!!<3 kopalnia wiedzy i daje dużo motywacji 💖

 5. Gabriela (zweryfikowany)

  Przeczytałam od deski do deski, przerobiłam, stosuję niektóre metody, które dopasowały się do mojego dnia i szczerze? Chcę więcej!
  E-book jest świetny, czyta się go szybko, napisany konkretnie z potężną dawką inspiracji. Czekam na kolejne części, rozbudowane wersje, cokolwiek, byleby zaspokoić głód wiedzy i rozwoju! Dziękuję!

 6. Ania

  W dniu premiery tuż po webinarze nabyłam Twojego ebooka o prokrastynacji. Od wielu miesięcy odkładałam pisanie pracy magisterskiej. Uznałam, że to ostatni dzwonek do rozpracowania problemu. Szczegółowo przerobiłam treści i szybko dobrnęłam do końca. Ale… niechęć do pisania pracy nie minęła. Nie zmienia to faktu, że ebook mega mi się spodobał. Przystępny język i lekkość przekazu, a nawet jego estetyka trafiły w moje gusta. Zwrotem akcji w całej sytuacji był mój wniosek, który dla mnie był odkryciem nowego kontynentu we własnej głowie. Przecież ja TERAZ wcale (z jakiegoś powodu) NIE CHCE pisać tej pracy, nie czuje tego, nie mam nawet na to sił, to nie ten czas. Momentalnie zeszło ze mnie miesiącami kumulowane poczucie winy, że wypadałoby zacząć, a ja nie robię zupełnie nic w tym kierunku. Pomyślałam, że dzięki ebookowi miałam okazję stwierdzić, że to nie ja jestem ‘nie halo’ tylko jest jakaś nieznana mi przeszkoda utrudniająca osiągnięcie celu. Przypomniałam sobie o tym jak na webinarze omawiałaś zasoby, przez co mogłam rozgryźć problem głębiej. Jak miałabym mieć chęci do walki o tytuł magistra prawa? Przecież fundamenty egzystencji leżą po całości. Deprywacja snu, niskoodżywcza dieta, zero ruchu i powietrza, brak jakiegokolwiek odpoczynku i regeneracji układu nerwowego, wiecznie niezdrowe i zbędne bodźce wokół. Z wielką ulgą odpuściłam na ten moment walkę o trzy literki przed nazwiskiem, bo zwyczajnie nie mam na to siły i zdrowia. Moim jedynym priorytetem jest teraz własne zdrowie. Czasem warto jest się zatrzymać i postać w miejscu, zamiast dobijać samą siebie ambicjami. Moje korzyści z ebooka/ webinaru może niestandardowe, ale jakże mentalnie dla mnie rozwijające.

 7. Anna Kołacz (zweryfikowany)

  E-book świetny! Pigułka ogromnej wiedzy, ćwiczenia bardzo praktyczne i dające do myślenia, do wykorzystania w każdej strefie życia. Na ich podstawie można śmiało opracować plan działania, który w przemyślany sposób doprowadzi do efektywnego zarządzania planami w życiu i pracy zawodowej 🙂 Oczywiście polecam i czekam na dalsze aktualizacje! 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart