Osiąganie celów i dążenie do pewnych rezultatów w życiu powinno być spójne z Twoimi wartościami.

Dopiero, gdy zidentyfikujesz, co jest dla Ciebie ważne, można przejść do zgłębiania tych obszarów. Dobierania celów. Planowania działania.

Z całego serca wierzę, że będzie to miało sens i będzie to działało, jeśli będzie w zgodzie z Tobą i Twoimi wartościami.

Z przyjemnością Ci pomogę w tej podróży odkrywania swoich wartości i celów.

Kopia Bez tytułu

Wpadnij do mnie na konsultacje!

Konsultacje są dla Ciebie, jeżeli:

 • masz problem z samodzielnym określeniem tego, co jest dla Ciebie ważne,
 • chcesz zacząć planować i osiągać cele w zgodzie ze sobą,
 • przeczytałaś masę książek i przesłuchałaś wiele podcastów o osiąganiu celów i planowaniu, ale nic z tego nie wyniknęło,
 • prokrastynowanie czy perfekcjonizm utrudniają Ci podejmowanie działania, 
 • chcesz wprowadzić nowe nawyki do swojego życia i pozbyć się tych szkodliwych,
 • chcesz poprawić produktywność i potrzebujesz kogoś, przed kim się zobowiążesz do określonych działań
 • planujesz, ale masz problem z podjęciem działania,
 • chcesz, żeby ktoś Cię poprowadził za rękę przez proces osiagania i planowania celów oraz późniejszej realizacji planu.

Chcesz zaproponować inny termin lub masz jakieś pytania?

Napisz do mnie!

 • czas trwania: 60 minut
 • jak się umówić: kliknij przycisk powyżej „Umów się na konsultację” i wybierz pasujący Ci termin z dostępnych w kalendarzu. 
 • przed konsultacją: podeślę Ci do wypełnienia ankietę, dzięki której dowiem się więcej o Twoich celach i potrzebach, które chcesz omówić w czasie konsultacji
 • konsultacja odbędzie się na platformie GoogleMeet, dostaniesz link do spotkania na acdres e-mail, jak tylko dostanę od Ciebie potwerdzenie przelewu
 • po konsultacji: otrzymasz ode mnie: podsumowanie spotkania, rekomendację kolejnych kroków w oparciu o to, co chcesz osiągnąć; materiały do pracy własnej oraz listę polecanych książek i narzędzi.
 • cena konsultacji: 79 zł
 • jak zapłacić: po zapisaniu się na termin w kalendarzu, otrzymasz ode mnie e-mailem dane do przelewu. Gdy otrzymam od Ciebie potwierdzenie przelewu, wyślę do Ciebie ankietę przed-konsultacyjną.
 • czy mogę dostać fakturę: tak, daj mi znać przy rezerwacji terminu w kalendarzu
 • możliwości: jeśli uznasz, że 1 konsultacja jest dla Ciebie niewystarczająca, możemy porozmawiać o pakiecie kilku konsultacji. Cenę dobiorę indywidualnie, jednak na pewno pakiet konsultacji będzie tańszy niż konsultacje zakupione osobno.
 • darmowe: jeśli uznasz, że 1 konsultacja była dla Ciebie wystarczająca, zapraszam Cię do zapisu do mojego newslettera i pobrania darmowego ebooka

Zobacz co mówią osoby, które skorzystały z konsultacji

Alicja Panasiuk
Alicja Panasiuk
Read More
Utrata pracy, poważny wypadek samochodowy, śmierć bliskiej mi osoby to wszystko przydarzyło mi się w ciągu 5 miesięcy i zmiażdżyło psychicznie. Przez kilka miesięcy nie mogłam wyjść z dołka, nie miałam siły oddychać, żyć i podjąć jakiekolwiek działania żeby moje życie prywatne i zawodowe wróciło na dawne tory. Postanowiłam napisać do Pauliny i poprosić o pomoc, "kopa w tyłek", odrobinę motywacji. Okazało się, że dostałam dużo więcej! Dostałam rozpisany plan działania na każdy dzień, codziennie mogłam "meldować' co udało mi się zrobić, a że byłoby mi głupio gybym czegoś nie zrobiła, pieczołowicie i sumiennie wzięłam się do pracy nad sobą. Efekt? W ciągu niecałych dwóch miesięcy znalazłam pracę, zaczęłam biegać 3x w tygodniu, każdy najmniejszy sukces powodował, że napędzałam się jeszcze bardziej i stawiałam poprzeczkę jeszcze wyżej. Teraz jestem szczęśliwa, chudnę, realizuje się zawodowo w fantastycznej firmie, mam więcej energii i naprawdę czuję, że staje się coraz lepsza 🥰 Paulina dziękuję Ci za przywrócenie mnie do życia!!!
Przemek Książek
Przemek Książek
Read More
Miałem niesamowitą przyjemność uczestniczyć w konsultacjach prowadzonych przez Paulinę. Ogrom wiedzy i doświadczenia, które posiada, pozwoliło mi na nowo zdefiniować swoje cele i wartości. Na konsultacjach dostałem świetne rady jak zarządzać swoim czasem, jak być produktywnym oraz w jaki sposób pokonać prokrastynację. Paulina okazała się też ekspertem w dziedzinie budowania nawyków i dzięki jej udało mi się zbudować codzienny nawyk medytacji i nauki języka obcego. Polecam każdemu, kto posiada trudności z wyznaczaniem celów, motywacją oraz planowaniem.
Klaudia
Klaudia
Read More
Dzięki za inspirujące spotkanie! To były 2 godziny napakowane wiedzą i wskazówkami. Same konkrety, bez zbędnego lania wody! Tak jak sobie wyobrażałam 🤗 Dzięki za ten czas, wspaniałą atmosferę i poczucie humoru ❤ Notatki mam - gotowe narzędzia podane jak na tacy, więc teraz czas na wdrożenie i obserwację zmian 🥰
Previous
Next