hygge klucz do szczescia
  • Rozwój osobisty

Hygge. Klucz do szczęścia – Meik Wiking

Moja ocena:
3/5

Duńska koncepcja komfortu, wygody, szczęścia i bezpieczeństwa zamknięta w małej, ładnej książeczce. Ten moment, kiedy za oknem śnieg lub deszcz, a Ty siedzisz w przytulnym domu, z masą świeczek wokół, pod ciepłym kocem, pijąc ciepłą herbatę, a na nogach mając grube skarpetki – to właśnie kwintesencja Hygge. Duńczycy (i ogólnie Skandynawowie) to jedne z najszczęśliwszych narodów na świecie (wg wskaźnika Happy Planet Index), więc warto im zaufać i wprowadzić do swojego życia elementy Hygge. Dla mnie listopad jest ZAWSZE miesiącem pełnym hygge. Książka jest bardzo lekka, przyjemna i warto ją przeczytać właśnie w sezonie jesienno – zimowym. Aż się robi ciepło 🙂

Kliknij w ten link i czytaj tę książkę oraz inne przez 30 dni za darmo na Legimi.

Kup książkę w dobrej cenie:


Ulubione cytaty z książki
  • Szczęście człowieka nie jest uwarunkowane wielkimi sprawami, ale małymi szczęśliwymi okolicznościami, które mają miejsce na co dzień.

  • w 'hygge' chodzi o to, żeby dać temu zestresowanenu, odpowiedzialnemu dorosłemu, którego mamy w sobie, odpocząć. Zrelaksować się. Chociaż na chwilę. Chodzi o to, żeby odnaleźć przyjemność w prostych rzeczach, i mieć pewność, że wszystko będzie dobrze.

Shopping Cart