Masz pomysł? Chętnie go wysłucham!

Współpracuj ze mną

Masz pomysł na współpracę ze mną? Może chcesz żebym poprowadziła warsztat dla Twoich pracowników? Reklama ciekawego produktu? Odezwij się do mnie, coś pomyślimy!

Szkolenie lub warsztaty

Zorganizujmy dla Twojej firmy szkolenie lub warsztaty. Asertywna komunikacja, produktywność, zarządzanie stresem, organizacja pracy czy planowanie. Zainwestuj w rozwój swoich pracowników!

Proces coachingowy

Chcesz zmienić swoje życie? Znaleźć pomysł na siebie? Przebranżowić się lub opuścić etat i założyć własną firmę?A może chcesz poznać siebie, swoje mocne i słabe strony? Zbudować autentyczną pewność siebie i asertywność? Chętnie Ci pomogę.

Reklama

Czujesz, że Twój produkt i usługa współgra z treściami, które komunikuję w moich kanałach? Napisz do mnie, zobaczymy, czy możemy razem zrobić coś fajnego!

Wystąpienia publiczne

Moją życiową misją jest pomaganie i inspirowanie innych do życia i działania w zgodzie ze sobą. Z przyjemnością wystąpię publicznie na konferencji lub innym wydarzeniu o takiej tematyce.

Opinie i komentarze

Co mówią moi klienci?

Sprawdź co mówią klienci o współpracy ze mną 🙂

Zasięg, statystyki i inne

Kilka ważnych liczb

O życiu i działaniu w zgodzie ze sobą mówię w moich autorskich kanałach: na stronie internetowej, w podcaście “W zgodzie ze sobą”, w cotygodniowym newsletterze oraz na Instagramie.

Moja społeczność to osoby chcące wprowadzić do swojego życia zmiany, zainteresowane rozwojem osobistym i inwestujące w siebie. Moją główną grupą docelową są kobiety i mężczyźni (70% do 30%) w wieku 18-45 lat z dużych miast wojewódzkich.

12500 +
społeczność na Instagramie
3500 +
czytelników newslettera
400000 +
odtworzeń podcastu
2000 +
odsłon WWW w miesiącu

Masz pomysł na współpracę?

Podejmuję się jedynie tych współprac, które uważam za wartościowe dla osób, które mnie słuchają oraz czytają. Kocham wyzwania i ciekawe pomysły, więc z przyjemnością omówię z Tobą, co możemy razem zrobić.

Shopping Cart