• Medytacja
  • Rozwój osobisty

Zacznij myśleć jak mnich – Jay Shetty

Moja ocena:
5/5

Autobiograficzna książka Jaya Shetty opisuje jego drogę i doświadczenia wyniesione z hinduskiego klasztoru. W młodym wieku został mnichem i zaczął zgłębiać sens życia. Centrum jego życia stała się medytacja. Książka to świetnie napisana inspiracja, do tego, żeby skupiać się w swoim życiu na tym, co przynosi spokój, co daje sens i spełnienie oraz na tym, co nas po prostu uszczęśliwia.

Jay pisze wiele o uwalnianiu się od negatywnych emocji, toksycznych relacji, ego, niezdrowych nawyków. Namawia do szukania w życiu harmonii, do zdrowszego życia. Jako przykład praktyk, które mogą nas w ten sposób wzmacniać podaje medytację czy poranne nawyki. Jay w idealny sposób czerpie ze świata duchowego, związanego z jego pobytem w klasztorze i łączy te doświadczenia z praktycznymi wskazówkami, które każdemu z nas mogą pomóc być bardziej świadomą, zdrową, spełnioną i spokojną osobą. Mega inspirująca książka!

Kliknij w ten link i czytaj tę książkę oraz inne przez 30 dni za darmo na Legimi.

Kup książkę w dobrej cenie:


Ulubione cytaty z książki
  • Remember, saying whatever we want, whenever we want, however we want, is not freedom. Real freedom is not feeling the need to say these things.

  • Cancers of the Mind: Comparing, Complaining, Criticizing.

  • Because the only thing that stays with you from the moment you’re born until the moment you die is your breath. All your friends, your family, the country you live in, all of that can change. The one thing that stays with you is your breath.

  • Our identity is wrapped up in what others think of us—or, more accurately, what we think others think of us.

  • Satisfaction comes from believing in the value of what you do.

Shopping Cart