• Konsultacja

Pojedyncza konsultacja indywidualna – 1h

199,00 

Masz problem z osiąganiem celów, organizacją swojego dnia, budowaniem nawyków? Chcesz wprowadzić do swojego życia zmiany, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Wpadnij  na konsultację, chętnie pomogę.

Masz problem z osiąganiem celów, organizacją swojego dnia, budowaniem nawyków? Chcesz wprowadzić do swojego życia zmiany, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

 

Konsultacje są dla Ciebie, jeżeli:
 • masz problem z samodzielnym określeniem tego, co jest dla Ciebie ważne,
 • chcesz zacząć planować i osiągać cele w zgodzie ze sobą,
 • przeczytałaś masę książek i przesłuchałaś wiele podcastów o osiąganiu celów i planowaniu, ale nic z tego nie wyniknęło,
 • prokrastynowanie czy perfekcjonizm utrudniają Ci podejmowanie działania,
 • chcesz wprowadzić nowe nawyki do swojego życia i pozbyć się tych szkodliwych,
 • chcesz poprawić produktywność i potrzebujesz kogoś, przed kim się zobowiążesz do określonych działań
 • planujesz, ale masz problem z podjęciem działania,
 • chcesz, żeby ktoś Cię poprowadził za rękę przez proces osiagania i planowania celów oraz późniejszej realizacji planu.

Znajdź wolny termin w moim kalendarzu i zapisz się.

Zobaczymy, czy mogę Ci pomóc.

 

Jak będzie wyglądał proces po opłaceniu konsultacji?
 • przed konsultacją: podeślę Ci do wypełnienia ankietę, dzięki której dowiem się więcej o Twoich celach i potrzebach, które chcesz omówić w czasie konsultacji
 • konsultacja odbędzie się na platformie GoogleMeet, dostaniesz link do spotkania na acdres e-mail,
 • po konsultacji: otrzymasz ode mnie: podsumowanie spotkania, rekomendację kolejnych kroków w oparciu o to, co chcesz osiągnąć oraz listę polecanych książek i narzędzi.

6 opinii dla Pojedyncza konsultacja indywidualna – 1h

 1. Alicja Panasiuk

  Utrata pracy, poważny wypadek samochodowy, śmierć bliskiej mi osoby to wszystko przydarzyło mi się w ciągu 5 miesięcy i
  zmiażdżyło psychicznie. Przez kilka miesięcy nie mogłam wyjść z dołka, nie miałam siły oddychać, żyć i podjąć jakiekolwiek działania żeby moje życie prywatne i zawodowe wróciło na dawne tory. Postanowiłam napisać do Pauliny i poprosić o pomoc, “kopa w tyłek”, odrobinę motywacji. Okazało się, że dostałam dużo więcej! Dostałam rozpisany plan działania na każdy dzień, codziennie mogłam “meldować’ co udało mi się zrobić, a że byłoby mi głupio gybym czegoś nie zrobiła, pieczołowicie i sumiennie wzięłam się do pracy nad sobą. Efekt? W ciągu niecałych dwóch miesięcy znalazłam pracę, zaczęłam biegać 3x w tygodniu, każdy najmniejszy sukces powodował, że napędzałam się jeszcze bardziej i stawiałam poprzeczkę jeszcze wyżej. Teraz jestem szczęśliwa, chudnę, realizuje się zawodowo w fantastycznej firmie, mam więcej energii i naprawdę czuję, że staje się coraz lepsza 🥰 Paulina dziękuję Ci za przywrócenie mnie do życia!!!

 2. Przemek Książek

  Miałem niesamowitą przyjemność uczestniczyć w konsultacjach prowadzonych przez Paulinę. Ogrom wiedzy i doświadczenia, które posiada, pozwoliło mi na nowo zdefiniować swoje cele i wartości. Na konsultacjach dostałem świetne rady jak zarządzać swoim czasem, jak być produktywnym oraz w jaki sposób pokonać prokrastynację. Paulina okazała się też ekspertem w dziedzinie budowania nawyków i dzięki jej udało mi się zbudować codzienny nawyk medytacji i nauki języka obcego. Polecam każdemu, kto posiada trudności z wyznaczaniem celów, motywacją oraz planowaniem.

 3. Klaudia

  Dzięki za inspirujące spotkanie! To były 2 godziny napakowane wiedzą i wskazówkami. Same konkrety, bez zbędnego lania wody! Tak jak sobie wyobrażałam 🤗 Dzięki za ten czas, wspaniałą atmosferę i poczucie humoru ❤ Notatki mam – gotowe narzędzia podane jak na tacy, więc teraz czas na wdrożenie i obserwację zmian 🥰

 4. Ania

  Umówiłam się na konsultację ze względu na przedłużające się pisanie pracy magisterskiej związane z prokrastynacją. Przed spotkaniem otrzymałam ankietę do wypełnienia, dzięki czemu w trakcie spotkania Paulina miała już gotowe pomysły na działanie. Były to rzeczy konkretne, dostosowane pode mnie, a w trakcie konsultacji dało się wypracować konkretną strategię postępowania, łącznie z tym, od czego zacząć. Dzień po konsultacji otrzymałam plik ze skrótem wszystkich wniosków i pomysłów, będący niejako uporządkowaniem i podsumowaniem tego, co udało się ustalić w jej trakcie. Polecam konsultacje jako coś, co może pomóc ruszyć z miejsca, w dodatku już z opracowaną strategią.

 5. Kasia

  Fantastyczna konsultacja.
  Godzinna rozmowa z Pauliną minęła jak super spotkanie z przyjaciółką przy kawie .
  Temat rozmowy mogłam wybrać, Paulina przygotowała się profesjonalnie. Dwie strony notesu zapisane konkretnymi poradami, które na pewno wcielę w życie.
  Serdecznie polecam a Tobie pięknie dziękuję.

 6. Kasia

  Spotkanie z Pauliną było dokładnie tym czego potrzebowałam. Bardzo szybko znalazłyśmy wspólny język – Paulina daje przestrzeń na bycie sobą na spotkaniu! Wszelkie rady, pomysły Pauliny były przesiewane przez moje realia życia, mozliwości i doświadczenie.
  Paulina podniosła mi energie życiową o 100% (- dobrze, że nie spotkałyśmy się wieczorem, bo chyba nie mogłabym spać po tym!), a jednocześnie zasiała w mojej głowie kilka ziarenek do przemyślenia i pracy nad sobą, motywację, działaniem, planem, celem.
  Dziekuję i na pewno wrócę po więcej! 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart