💌 Bezpłatne szkolenie online "Strategia na 2023, dzięki której w końcu osiągniesz swoje cele" - 12 grudnia o 19:00. Zarezerwuj miejsce już DZIŚ!
 • E-booki
 • Workbooki

Workbook – Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą

79,00 

Workbook Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą to połączenie e-booka z kartami pracy.

Praktyczne narzędzie, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces osiągania celów. Od momentu określenia tego, co jest dla Ciebie ważne, wizji życia, poprzez zdefiniowanie dobrych celów, aż do ich zaplanowania i realizacji.

Brak w magazynie

Workbook Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą to:

 

 • 153 strony wiedzy – kompletny proces osiągania celów od A do Z, bez lania wody,
 • 27 ćwiczeń (do każdego rozdziału po kilka), które niczym instrukcja z Ikei pomogą krok po kroku zbudować proces osiągania celów,
 • wskazówki i techniki, które pomogą Ci utrzymać motywację, trenować systematyczność, radzić sobie z porażkami i działać w skupieniu,
 • lista narzędzi, aplikacji i polecanych materiałów, które wesprą Cię w działaniu na co dzień (z większości z nich sama korzystam),
 • szablon w Excelu do planowania roku, miesiąca oraz tygodnia, dzięki, któremu wyciągniesz wartościowe lekcje, które sprawią, że kolejny 2022 rok będzie jeszcze lepszy,
 • wraz z aktualizacjami cena workbooka będzie rosła, ale Ty masz dożywotni dostęp do każdej aktualizacji workbooka w cenie, jaką płacisz teraz.

Podejrzyj spis treści i przykładowe strony workbooka w galerii.

7 opinii dla Workbook – Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą

 1. Gabriela

  Paulina, Twój workbook to prawdziwe “zaplanowane i uporządkowane” mięcho! Po 22 stronach, mam ochotę na więcej. Po prostu widzę to światło w zagraconym od prokrastynacji, chaosu i planów tunelu

 2. Anonimowa

  Dziekuję, potrzebowałam takiej pozycji, już nie mogę się doczekać analizy i pracy z moimi wartościami i celami

 3. Anonimowa

  Bardzo przyjemnie mi się go czyta, więc pewnie szybciutko przerobię tego workbooka i czuję, że będę często do niego wracać

 4. Anonimowa

  Do tej pory trudno mi było powiedzieć, jakie są moje wartości w życiu. Wydawało mi się, że są takie typowe jak rodzina, przyjaźń czy jeszcze edukacja. Dopiero dzisiaj określiłam jakie są naprawdę moje wartości i jestem pod wrażeniem. W końcu potrafię sobie odpowiedzieć na to pytania. Pierwszy raz widzę, czym się w życiu kieruję i czuję, jakbym zrobiła ogromny krok do przodu… a tydzień nawet nie minął.

 5. Dominika

  W ciągu ostatniego tygodnia przeczytałam i przerobiłam Twojego workbooka. Trochę biłam się z myślami czy go kupić, ponieważ szeroko pojętym rozwojem osobistym, a zwłaszcza zagadnieniem wyznaczania i realizacji celów, interesuje się już od kilku lat i wiele książek i ćwiczeń już za mną, stąd zastanawiałam się czy odkryję coś nowego. I wiesz co? Dziś z czystym sumieniem mogę napisać – tego było mi trzeba! Przypomniałaś mi przede wszystkim o jednej bardzo ważnej rzeczy, czyli aktualizacji swoich planów i o tym, by były zgodne z nami, z naszymi wartościami. “Zmusiłaś” więc mnie by jeszcze raz napisać swoją filozofię życiową, przyjrzeć się wartościom, zaktualizować je. Ponadto, dzięki kolejnym ćwiczeniom wyznaczyłam już cele na 2022 r. Biorę też ze sobą masę innych wskazówek jak np. ta by popracować bardziej nad skupieniem i zwyczajnie odłożyć wtedy ten telefon w kąt! Co prawda czytałam kiedyś “Deep work”, ale idee z tej książki już dawno uleciały z mojej głowy, więc wreszcie ktoś znów przypomniał mi jak są one ważne. Biorę też dla siebie ideę odcięcia się od mediów na godzinę przed snem i zrobienia takiego czasu tylko dla mnie, na odpoczynek, dla swoich myśli, medytacji czy papierowej powieści.
  Podsumowując, naprawdę świetna robota i trzymaj tak dalej (słucham też od niedawna Twoich podcastów i bardzo je lubię :))

 6. Gabriel

  Workbook Pauliny jest bardzo budujący i przynosi pozytywne efekty w przprowadzeniu zmian zgodnych z własną filozofia życia. Napisany jest od serca przez osobę która sama przeprowadziła i doświadczyła pozytywnych zmian we własnym życiu. Dzięki poradnikowi Pauliny, krok po kroku przechodzimy przez proces zmiany i osiągania zaplanowanego celu.
  Jest to bardzo pomocne i daje dodatkowe siły których czasem brak po drodze. Polecam z całym przekonaniem tego workbooka.

 7. Wojtek

  Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą to pozycja, która powinna zainteresować każdą osobę, która ciągle poszukuje własnego ja, a także szuka skutecznego sposobu realizacji własnych celów. Znajduje sie tutaj bardzo dużo merytorycznej treści, a do dyspozycji czytelnika oddano szeroki wachlarz ćwiczeń pozwalających przekuć teorię w praktykę i wdrożyć dobre nawyki. Serdecznie polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart