Osiąganie celów – 4 super istotne kroki, o których zapominasz + bezpłatny fragment workbooka

Czy chcesz umieć zdefiniować cele, które pozwolą Ci dojść do szczęśliwego, spełnionego i spokojnego życia? Czy wiesz, że możesz realizować cele bez wiszących Ci nad głową toporów o nazwie “prokrastynacja”, “rezygnowanie” czy “spełnianie czyichś oczekiwań”? I wcale nie chodzi tutaj o samo planowanie. Planowanie to wisienka na torcie. Najważniejsza jest podstawa, czyli określenie tego, CO CI W DUSZY GRA.

Są 4 mega istotne kroki, które musisz przejść, żeby być w ogóle w stanie określić, jakie cele będą dla Ciebie idealne. Jakie cele będą dla Ciebie na tyle ważne, że po prostu będziesz się rwać do ich realizacji 😉 Przejście tych 4 kroków pozwoli Ci zbudować życie, jakie chcesz wieść.

Ten proces pozwala mi cyklicznie dobierać cele, które są dla mnie ważne i których realizacja jest dla mnie po prostu przyjemnością.

Z nagrania dowiesz się:

  • Jak znaleźć to, co daje Ci poczucie sensu i celu w życiu?
  • Jak określić cele zgodne ze sobą, które sprawią, że będzie Ci się chciało je realizować a prokrastynacja nie będzie dla Ciebie problemem?
  • Jak ocenić, co jest dla Ciebie ważne i na co chcesz poświęcać czas i uwagę, a co zupełnie ważnie nie jest?

Wielka prośba 

Włożyłam bardzo dużo pracy w to nagranie dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać ten  materiał? Podeślij nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku (przycisk udostępniania jest pod tytułem wpisu). Z góry bardzo, bardzo dziękuję 😊

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i przesłuchaj to nagranie do ostatniej minuty. 

Wskazówka: Youtube daje możliwość przyspieszenia filmu. Wystarczy wybrać odpowiednią prędkość po kliknięciu w zębatkę w prawym dolnym rogu. Dzięki temu zapoznasz się z materiałem nieco szybciej.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, prośby, sugestie, albo po prostu chcesz napisać, że zrobiłam dobrą robotę, to zapraszam do komentarzy.

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *