Osiąganie celów – 4 super istotne kroki, o których zapominasz

  • Blog
Osiąganie celów – 4 super istotne kroki, o których zapominasz
Czas czytania: 2 minuty
okladki-YT-kampania-workbooka

Czy chcesz zdefiniować cele, które pozwolą Ci dojść do szczęśliwego, spełnionego i spokojnego życia? Czy wiesz, że możesz realizować cele bez wiszących Ci nad głową toporów o nazwie “prokrastynacja”, “rezygnowanie” czy “spełnianie czyichś oczekiwań”? I wcale nie chodzi tutaj o samo planowanie. Planowanie to wisienka na torcie. Najważniejsza jest podstawa, czyli określenie tego, CO CI W DUSZY GRA.

Są 4 megaistotne kroki, które musisz przejść, żeby być w stanie określić, jakie cele będą dla Ciebie idealne. Jakie cele będą dla Ciebie na tyle ważne, że będziesz się rwać do ich realizacji 😉 Przejście tych 4 kroków pozwoli Ci zbudować życie, jakie chcesz wieść.

Ten proces pozwala mi cyklicznie dobierać cele, które są dla mnie ważne i których realizacja jest dla mnie po prostu przyjemnością.

Z nagrania dowiesz się:

  • Jak znaleźć to, co daje Ci poczucie sensu i celu w życiu?
  • Jak określić cele zgodne ze sobą, które sprawią, że będzie Ci się chciało je realizować a prokrastynacja nie będzie dla Ciebie problemem?
  • Jak ocenić, co jest dla Ciebie ważne i na co chcesz poświęcać czas i uwagę, a co zupełnie ważnie nie jest?

Wielka prośba 

Włożyłam bardzo dużo pracy w to nagranie dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, kto ma problem z motywacją? Podeślij nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku (przycisk udostępniania jest pod tytułem wpisu). Z góry bardzo, bardzo dziękuję 😊

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i przesłuchaj to nagranie o osiąganiu celów do ostatniej minuty. 

Wskazówka: Youtube daje możliwość przyspieszenia filmu. Wystarczy wybrać odpowiednią prędkość po kliknięciu w zębatkę w prawym dolnym rogu. Dzięki temu zapoznasz się z materiałem nieco szybciej.

to

Jeżeli masz jakieś pytania, prośby, sugestie, albo po prostu chcesz napisać, że zrobiłam dobrą robotę, to zapraszam do komentarzy.

Udostępnij:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostatnio na blogu
Mój instagram
Facebook
Shopping Cart