• Blog
3 mity na temat prokrastynacji, które czas porzucić
Czas czytania: 2 minuty
audio-1-miniatura-yt

 

Czy masz czasem wrażenie, że jesteś leniem, masz słomiany zapał i to dlatego odkładasz wszystko na później? Czy kiedy słyszysz termin PROKRASTYNACJA masz w głowie milion zadań, które odkładasz na potem? Czy kojarzysz prokrastynację tylko z czymś negatywnym, niepożądanym?

Dzisiaj zajmę się obaleniem 3 mitów o prokrastynacji, w które najpewniej wierzysz.

Dzięki nagraniu:

  • Udowodnię Ci, że prokrastynacja to zazwyczaj nie jest kwestia lenistwa, a także dowiesz się, jak odróżnić lenistwo od prokrastynacji,
  • uzmysłowisz sobie, jak prokrastynacja wpływa na CAŁE TWOJE ŻYCIE, a nie tylko na listę zadań, których nie wykonałeś_aś,
  • dowiesz się KTO i JAK może skorzystać z pozytywnych skutków prokrastynacji

Wielka prośba 

Włożyłam bardzo dużo pracy w to nagranie, dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz chociaż 1 osobę, której warto podesłać ten  materiał? Podeślij nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku. Z góry bardzo, bardzo dziękuję ????

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki w przeglądarce i przesłuchaj to nagranie do ostatniej minuty. 

Wskazówka: Youtube daje możliwość przyspieszenia filmu. Wystarczy wybrać odpowiednią prędkość po kliknięciu w zębatkę w prawym dolnym rogu. Dzięki temu zapoznasz się z materiałem nieco szybciej.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, prośby, sugestie, albo po prostu chcesz napisać, że zrobiłam dobrą robotę, to zapraszam do komentarzy.

ebook przewodnik po prokrastynacji

Udostępnij:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostatnio na blogu
Mój instagram
Facebook
Shopping Cart