• Blog
Motywacja spada? 5 praktycznych sposobów, żeby działać dalej
Czas czytania: 2 minuty
sposoby na motywacje

Dzisiaj mam dla Ciebie rozwiązanie problemu, którego doświadcza każdy z nas. Spadek motywacji po kilku tygodniach od rozpoczęcia działania, niechcemisizm, wahania zaangażowania. To normalne, że nie jesteś wiecznie “w gazie”. To zupełnie normalne, że czasem Ci się nie chce, że kanapa ma ogromna siłę grawitacji i wolisz poleżeć niż iść biegać/napisać artykuł/zrobić certyfikat/wpisz cokolwiek. Grunt to wiedzieć, jak radzić sobie z takimi sytuacjami.

Z poniższego nagrania dowiesz się:

 • o 5 sposobach, które będą dla Ciebie wsparciem w gorszych momentach – wtedy kiedy Ci się nie chce.
 • jak sprawić, żeby motywacja do danego zadania czy celu została z Tobą dłużej.
 • jak doprowadzać rzeczy do końca, co da Ci ogromną satysfakcję i dumę z siebie.

Więcej informacji o 5 praktycznych sposobach znajdziesz w nagraniu zamieszczonym poniżej.

Wygraj bezpłatny egzemplarz workbooka “Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą”.

Pod koniec nagrania mówię o tym, jak otrzymać bezpłatny egzemplarz workbooka o osiąganiu celów w zgodzie ze sobą. Zobacz proszę to nagranie i jeżeli uznasz je za wartościowe (a wierzę, że tak będzie), to udostępnij je swoim znajomym na Facebooku. A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i przesłuchaj to nagranie do ostatniej minuty. Wskazówka: Youtube daje możliwość przyspieszenia filmu. Wystarczy wybrać odpowiednią prędkość po kliknięciu w zębatkę w prawym dolnym rogu. Dzięki temu zapoznasz się z materiałem nieco szybciej.  

https://youtu.be/5lmdPsEjGS4 Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz w komentarzu na jedno pytanie: Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać bezpłatny egzemplarz workbooka? 3 osoby, które odpowiedzią najciekawiej, otrzymają workbooka w prezencie. Konkurs trwa do 7 grudnia do 23:59, a jego wyniki ogłoszę na szkoleniu online, na które możesz zapisać się poniżej. Zostaw komentarz tutaj na blogu, pamiętaj również o pozostawieniu swojego adresu e-mailowego.

KONKURS JUŻ ZAMKNIĘTY.

Sprawdź nagranie nr 1 z cyklu materiałów promujących premierę mojego workbooka – znajdziesz je tutaj. workbook o osiaganiu celow w zgodzie ze soba

Udostępnij:

3 komentarze do “Motywacja spada? 5 praktycznych sposobów, żeby działać dalej”

 1. Chodzący chaos. Tak określają mnie niektórzy. Życie na spontanie – bywa fajne. Ale okazuje się, że cele są potrzebne, tak samo jak dążenie do celów (wszak jest i tak, że droga jest celem :)), ich realizacja i dzięki temu progres! Coś czuję, że rok 2022 będzie “mój” – taki naprawdę “MÓJ”! Mam nadzieję, że pomoże mi w tym workbook “Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą”. Nie mogę się doczekać :D!

 2. Dlaczego to właśnie ja mam wygrać bezpłatny egzemplarz workbooka?
  HA! Bo mam milion pomysłów na minutę i żeby było śmieszniej, chcę je wszystkie zrealizować, najlepiej na raz, na już i na teraz ;). Taka ze mnie szafa grająca! Nie wspominając już o tym, że tak jak szybko się zapalam, tak szybko również gasnę. Uwielbiam działać, ale mam wrażenie, że wiele aspektów robię w sposób nieprzemyślany, chaotyczny i NIEZAPLANOWANY!
  Gdy coś w danym projekcie mnie ekscytuje wykonuję tą daną czynność, a o reszcie po prostu najzwyczajniej w świecie zapominam. Potem znajduję milion wymówek i jeszcze więcej… wymówek, aby tego nie robić, bo przecież w trakcie rozwijają się już kolejne pomysły, plany i cele do realizacji.
  A ja tak bardzo bym wreszcie chciała to wszystko poukładać! Zebrać! Uporządkować! Być świadomą tego, co mnie czeka. Planować z głową, a nie na oko. Chciałabym wreszcie mieć taki plan działania, że mi kapcie z nóg spadną, klawiatura rozgrzeje się do czerwoności, a ja mimo wszystko się nie przepalę, nie poddam, nie zrezygnuję i nie “zapomnę”.
  Paulina! Twój workbook to prawdziwe “zaplanowane i uporządkowane mięcho”. Po 22 stronach bezpłatnego workbook-a, mam ochotę na więcej. Po prostu widzę to światło w zagraconym od prokrastynacji, chaosu i planów tunelu.
  Dobrego dnia!

 3. Czuję, że moja motywacja do pracy i innych aktywności ostatnio drastycznie spadła. Nie próbowałam dotąd ustanowić sobie jakiegoś celu, do którego mogłabym dążyć – ciężko mi zacząć, a sprzeczne informacje w internecie nie pomagają. Mam nadzieję, że przerobienie workbook’u “Cel? Pal! Znajdź, zaplanuj i osiągaj cele w zgodzie ze sobą” byłby dla mnie takim impulsem, dzięki któremu wyznaczę swoje cele na 2022 rok i będę się ich trzymać, mimo okresowych wahań motywacji ????

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ostatnio na blogu
Mój instagram
Facebook
Shopping Cart